Merhaba

30 yıl önce başlayan bir yolculuk...

Biz, biri Bursalı diğeri Balıkesirli, yolu 30 yıl önce kesişmiş ve o günden beri birbirinden hiç kopmamış çok yakın iki arkadaşız. Eğitim ve iş nedeniyle her ikimiz de günün birinde İstanbul’a yerleştik, önce  ev arkadaşı olduk, şimdi de iş hayatımızda aynı yolu paylaşmaya karar verdik. Her Dem Doğal, her dem sağlıklı ürünlerimizi sizlerle buluşturmak için...


4 nesildir çiftçilik yapan bir ailenin kızı Zeynep…

Türkiye’nin en değerli ve verimli ovalarından biri olan Karacabey Ovası’ndaki çiftliklerinde 4 nesildir ziraat ve hayvancılıkla uğraşan bir ailenin kızıyım. Tüm çocukluğum aile çiftliğimizin tarlalarında dalından kopartılan meyve ve sebzelerin içinde geçti. Yıllar sonra Her Dem Doğal ile İstanbul’da yaşadığım dönemde hep özlediğim çocukluk lezzetlerini sizlerle buluşturmanın heyecanı içindeyim.


Çocuklarını her dem doğal beslemeye adamış bir anne Çiğdem…

3 yaşındaki ikiz çocuklarım  Zeynep ve Kaan’ın doğal ve sağlıklı beslenmesine kendisini adamış bir anneyim. Çocukların gelişiminde doğal ve sağlıklı beslenmenin önemine inanıyorum, anne olduktan sonra bunun hiç de kolay bir iş olmadığını anladım. Kaan ve Zeynep doğduklarından beri şekersiz, tuzsuz doğal beslenmeleri için büyük çaba gösterdim. Bir anne olarak bu besinleri şimdi diğer çocuklara da ulaştırdığım için çok mutluyum.


Dünün şanslı çocukları, bugünün çocuklarının şansı...

Her ikimiz de yaşadığımız topraklar nedeniyle doğal ve sağlıklı besinlerle beslenmiş şanslı çocuklardık.  Şimdi de kendi deneyimlerimiz, bilgilerimiz, yaşadığımız zorluklar, Zeynep ve Kaan’ı çocukluğumuzdaki tatlar ile buluşturma arzusu ile  Her Dem Doğal ve  lezzetli ürünlerimizle sağlıklı bir beslenme şeklini sizlere sunuyoruz.


Her Dem Doğal, Her Dem Sağlıklı, Her Dem Lezzetli...

Her Dem Doğal’da annemizin evde yaptığı ve yapılış şeklini büyükannelerimizden öğrendiği, katkısız- şekersiz reçelleri, kayatuzu ile odun ateşinde yapılan doğal salçaları, insan eli dışında hiç bir makine değmeden hazırlanan doğal ürünleri bulabilirsiniz.